KONST / Litografier / Färglitografi 13062077
nr 1306 2077
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 27x23 cm
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Utrop:
400 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:07:12
Monica Sahlin
Läs mer om Monica Sahlin